My life

Opět naštvaná, ale teď vážně strašně moc!!!!

20. ledna 2010 v 7:54 | Christy 退屈した Winchester
Jako nevím, co si o Silvě mám kurňa myslet,
asi tři měsíce jsem si myslela, že budeme super kámošky, protože jsme skoro stejný, potom jsem týden chyběla a před odjezdem jsem ji poprosila, jestli by mi nevrátila knížky do knihovny, protože to nestihnu..nevrátila je tam a ani na to nic neřekla. Asi po týdnu jsem se k ní začala chovat normálně a zase jsme byly super kámošky...jenže teď?
Od spolubydlící jsem čekala, že když mi kur*a nezazvoní budík, tak mě vbudí, když ví, že každou středu jezdíme do školy spolu.
Ale víte co mě nejvíc naštvalo?
Včear večer jsem šla za Danem a Markem, aby mi řekli, jak se sakra dělá ten strop, kdž i to nebyl nikdo schopnej říct a oni mě to naučili s pomocí jednoho druháka XD.
A dneska první hodina? Měla jsem být zkoušená, abych nepropadla ze stavebních materiálů...ale takhle to vylo na zmar...Na druhou hodinu nejdu, máme matiku a na to se můžu vykašlat...
Včera jsem jen tak náhodou slyšela, že se chce Silva odstěhovat do jinýho pokoje, tak se zeptám vychovatelky, jestli můžu taky, ale do jinýho pokoje, jelikož Silvy už mám dost a ostatní holky z pokoje jsou vyatlaný hoperky a jedna bárbína, což se vážně nedá :/.

Ano mami :D

18. ledna 2010 v 18:10 | Christy 退屈した Winchester
Dneska si tak stojím na zastávce, jdu se kouknout v kolik to jede a najednou z lampy spadne níh těsně přede mnou, tak teda nic, dojdu k tomu rozpisu a najednou mě ohodilo auto, tak si z toho nic nedělám, vrátím se na zastávku a dojde Kuba, já na něho: ,,Nechoď k té kaluži, já už jsem nahozená,,
a on:,,Ano mami!"
takovej záchvat smíchu, hej XD.
A pak ještě já:,, Tss...mě dneska náladu nezkazíš, když mám dvojku z pozemáku,,
a on:,,Jistě mami..."
Hej, ty vole XD.
Jsem šťastná za tu dvojku, jsem seděla v lavici a říkám si, ať mi dá prosím trojku, protože další čtyřka, to fakt ne a on:,, Slečna Tůmová....hm...ta by taky chtěla přilepšit?,,
,,Hmmm..."
,,No, jak se na to dívám...tak to bude za dva"
,,Cože??? Jooooo!"
Lol, jako to sem nečekala ani za nic, ještě že máme hodnýho učitele XD.
A zítra začínáme až pátou hodinou, takže se poprvé za dva týdny pořádně vyspím XD.

Tak né no...

16. ledna 2010 v 23:10 | Christy 退屈した Winchester
Chtěla jsem tenhle blog zrušit, ale neudělám to. Zaprvé je na něm spousta věcí, o které bych nerada přišla a je jich tolik, žebych se ukopírovala XDD. A hlavně, kašlu na to, že tenhle blog zná plno lidí, který znám, páč nemůžu rušit blg pokaždé, když ho někd vyhrabe. Ať si to čte, kdo chce, mě je naprosto šumák!!! Tohle jsem prostě já, tady jsem upřímná a svěřuju se se svýma věcma. Kdybych měla někoho, s kým bych si o tom mohla povídat v reálu, tak si nepíšu rubriku My life, přidávala bych sem jenom anime, grafiku a písničky, ale tahle rubrika na můj blog prostě patří a je mi naprosto u pr*ele, že si to třeba přečte matka nebo ségra.
Je to můj blog a můžu si psát, co chci, jenom je dost blbý, když se tady svěřuju, jak HO miluju a on by si to třeba přečetl XD.

Ruka furt bolí, ale kašlu na to...celej týden jsem ve škole nepsala a snažila se sní nehýbat, ale stejně bolela jak čert, tak jako nevim :/.
Ale úplně nejvíc mě nasarala učitelka na stavební mteriály, jelikož mám průměr 4,0 a to nepočítám jedničky za domácí úkoly...A co jsem se dozvěděla v pátek? Že prý propadám, tak jako fakt skvělý, ale vymyslela jsem, že matce řeknu, aby moje známky prostě neřešila a na konci roku nebudu mít nic horšího než trojku, jenom nevím, co na to řekne XD.
Jo a ještě - učitelka nám řekla, že to, co nemáme v sešitě si máme najít na porotherm.cz a naučit se to z internetu, jako hledala jsem tam, jak mám sakra udělat ten strop a ani po půlhodině jsem to nenašla, tak na kašlu...

Ne ne ne...

8. ledna 2010 v 19:50 | Christy 退屈した Winchester
(za chyby a překlepy se předem omlouvám, píšu levu ukou XD)
Já míám smůlu jak nikdo jinej...
Po škole jsem jela šalinou na hlavas, abych stihla vlak, ale určitě jste všichni slyšeli o těch sněhových kalamitách...no tak hlavas byl naprosto přeplněnej, nedalo se pořdnně projít skrz a vlaky měli minimálně hodinový zpoždění...vlak kterým jsem měla jet dokonce úplně odstavili...čekala jsem asi hodinu, potkala pár známých XD a na tabuli se ten vlak pořád neobjevoval, pak tam najednou naskočil, ale já jsem se nemohla prorvat dolů do podchodu, páč se tam nedalo hnoiut a tak jsem se rozhodla to vzít přes koleje, což by se mi i povedlo, kdybych teda nehodila hubu a neobrazila si zápěstí XD tu hodinovou cestu domů jsem málem nepřežila, měla jsem strašně nateklou ruku a strašně to bolelo, ale nakonec jsem dojela a šly jsme s mamkou do nemocnice, kde jsrm šla na rentgen, ale díkybože je to jenom obražený, protože za čtrnáct dní jedeme na lyžák XD.
Dost blbý ale je, že musím dodělat ty čtyři výkresy, který jsem ztratila, nemůžu psát, nemůžu cvičit a to si potřebuju ten tělocvik docvičit XD.
Taky nemůžu dělat žádnou grafiku a pořádně psát články, jelikož nemůžu narovnat prsty, nemůžu ani držet myš, takže e dost těžký někam kliknout levou rukou XD.
BTW.: obíhat vás budu, ale nebudu nnic psát, jelikopž to moc nejde XD

Miluju jednu holku, ale podvedl jsem ji s klukem :D

8. ledna 2010 v 11:26 | Christy 退屈した Winchester
Tvl...dnešní den stál za moc XD, num..teda včerejší den XD, jako takový hlášky jsem dlouho neslyšela XD.
,,A kam vlastně jedete na lyžák?,, ,,Na hory...,,
,, Hyldismus, sepiš základy hyldismu...,,
,,Spíš?,, ,,Spím,, ,,Fakt?,, ,,Fakt,,
Jako tenhle týden byl vážně chaotickej, z neděla na pondělí jsem ani neusnula, z pondělí na úteré jsem spala hodinu, z úterý na středu asi čtyři hodiny a takhle do konce týdne :).
Dneska jdu s kámoškou ze základky na diskotéku...no dlouho jsem tm nebyla, asi taky čtyři pět měsíců XD.
,,Vy jste najhorší třída z prváků, jedete na lyžák všichni?,, ,,Jo,, ,,Hm..tak to jsem zvědavá, jak se to zhorší, až se dáte všichni dohromady...,, ,,aha, už víme, proč jedeme na lyžák sami,, ,,abysme je nezkazili XD,,
Musím sepsat zásady hyldismu XD, jinak Hylda je naše spolubydlící na intru...jmenuje se jinak, ale kuci jí říkali Přerostlá a nám se to nelíbilo, takže Silva navrhla Hyldu XD.
1) V noci funět tak, aby spolubydlící nemohly spát.
2) Když máte na hlavě ručník, nevlezete se do dveří.
3) To už jsem zapoměla, musím napsat Silvě XD.
Tak čau lidi XD
Jo ještě k nadpisu - jsem si koupila Bravo a Silva si ho půjčila a četla úryvky z těch dopisů, co tam lidi píšou a napsal to tam ňákej kluk XD, prostě hláška úplně totální XD

Hm...strašný strašný strašnýýýý

6. ledna 2010 v 23:29 | Christy 退屈した Winchester
Ku*va asi propadám z fyziky...hlavněže tam mám 3, 5, 4-5 a propadám...kdyby aspoň 4-5, ale hnedka propadat???
Všichni mi říkají, že propadnout v pololetí = žádnej problém, nic se neděje...jenže ať si to zkusí vysvětlit mé matce :/.
Jako průměr známek je 4, 25 což by měla být 75% čtyřka XD.
Taky jsem s dneska dověděla známky z testu ze stavebních materiálů -z příkladu 1 a z teorie za 5, proč? Protože vzorec na příklad jsem si zapamatovala úplně náhodou a logicky jsem to nějak dopočítala, ale na teorii jsem neměla ani šanci dostat lepší známku než pětku, jelikož půlku teorie si pouštěli na videu a druhou půlku dostali nakopírovanou, ale co? Já jsem tam sakra nebyla, tk co mám dělat? O tom nakopírovaným jsem se dozvěděla v den testu a jak mám znát něco, co si jenom říkali???
Občas mě škola dokáže vážně naštvat...
Taky jsme dostali novýho učitele na deskriptivní geometrii, ale totálně to od něho nepobírám, páč mluví strašně rychle a ještě k tomu neumí říkat R, takže místo rovina říká lovina XD a tabuli umývá stěrkou na okna XD.
Achjó...ještěže nám aspoň tento týden odpadl tělocvik, páč zítra díky tomu začínáme až v osm :), ale nadruhou stranu to je taky blbý, páč si potřebuju nahradit dvě hodiny tělocviku a nevím, kdy to udělám, páč tenhle týden tady tělocvikářka není a poslední ten v lednu jsme na lyžáku, takže mám na to jenom 14 dní...
Dneska jsem se chtěla učit fyziku, páč jsem doufala, že mě zítra vyzkouší, ale teďka doufám, že mě nevyzkouší, páč jsem se na to ani nepodívala...
Jinak mi záhadně mizí věci XD, už jsem ztratila čítanku, pozemní stavitelství a sbírku do matiky a taky sešit do stavebních materiálů a do deskriptivy....Jo a taky mi zmizel tubus XD, ale to fakt netuším kde je, páč jsem ho dovezla na intr a musí být někde tady ikdyž ho nevidím XD.
Doufám, že projdu do druháku, jelikož jsem se už zapsala se třídou do tanečních :) stojí to asi patnáctset, ale to je fuk XD, babička mi na to dala tisícovku a od mamky budu chtít tu pětistovku XD.
No taky si budu muset koupit šaty a boty, ale to až na podzim :).
No nic, nevím, jestli vás to vůbec zajímá, ale to je fuk :), jestli jste ale byli tak vytrvalí a dočetli toaž sem, tak napište do komentářů, že jste to přečetli celý, abych měla přehled XD...

PS.: moje zaláskovaný období pořád pokračuje...opět jsou v tom dva kluci, ale stoprocentně mě ani jeden z nich neosloví první a já na o nemám :). A oba budou chodit do tanečníh lol xD.
PPS.: zbožňuju Jamieho Culluma :D
PPPS.: ještě jsem chtěla napsat něco, ale zapoměla jsem XD

KIMI NI TODOKE 4EVER

Grrr...

5. ledna 2010 v 21:20 | Christy 退屈した Winchester
tak ty čáry snad nikdy nedodělám....XD
jako to se nedá, když netuším, co kreslím XD.
tak vás obejdu teďka a na výkres kašlu :/.

Změny?

1. ledna 2010 v 17:39 | Christy 退屈した Winchester
Jojo, nový rok - nový začátek.
Nebude to úplně nový začátek, páč na tomhle blogu zůstanu XD.
1) design blogu bude naprosto vyladěnej ;D a všechno k sobě bude ladit, zapadat do sebe apod., na to se vrhnu asi jako první
2) dopíšu všechny články k anime, který mám na blogu - 1 den = 1 anime, takže bych to měla mít do konce ledna, ale znáte to :D
3) přidám sem spoustu anime a spoustu mých oblíbených ne-anime seriálů, se kterýma ych se ráda podělila s vámi ;D
4) spřátelené blogy budu obcházet každý den, páč (doufám) už budu mít opravenej noťas ;)
5) dodám sem všechnu japonštinu, kterou najdu XD, jinak konečně jsem našla blog, ze kterýho mám v počítači zkopírovanou japonštinu a je to ayra-chan.blog.cz, který ale všichni anime-maniaci určitě znají XD
6) musím někoho přinutit k přeložení Nabari no Ou, což je anime u kterýho je online přeloženej jenom jeden díl a ke stažení asi dva :D a já stahovat neumím XD
7) mám úžasnej nápad na knížku, takže doufám, ji dopíšu, ale to by bylo poprvé, takže si nedělám moc velký naděje...ikdyž...ale jo BUDU SE SNAŽIT! XD
8) přibude zde video - song dne, kde se každý den objeví nová písnička, která se mi líbí :P
9) musím si někde stáhnout photoshop a naučit se v něm, páč grafika ve photofiltru je jenom taková obyčejná XD, ikdyž někdy se mi něco povede XD
10) určitě ještě něco, jenom si na to teď nevzpomenu, no prostě proběhne obrovská rekonstrukce blogu :)


Ale asi ty nejdůležitější změny podniknu sama se sebou -
1) ZAČNU SI VÍC VĚŘIT - BUDU OPTIMISTĚJŠÍ, ALE I TAJEMNĚJŠÍ ;P A MOJE SEBEVĚDOMÍ SE DOSTANE NA VYŠŠÍ ÚROVEŇ NEŽ JE TEĎ, PÁČ TEĎ JE ŘÁDNĚ NÍZKO ;) A HLAVNĚ BUDU VÍC SPOLEČENŠTĚJŠÍ NEŽ JSEM TEĎ!
2) NAUČÍM SE JAPONSKY XD
3) NESMÍM PROPADNOUT ZE ŽÁDNÝHO PŘEDMĚTU, TAKŽE SE ZAČNU VÍC SNAŽIT VE ŠKOLE
4) NEBUDU TAK LÍNÁ A ZHUBNU ASPOŇ TŘI KILA XD
5) TENHLE ROK PROSTĚ SEŽENU PRVNÍHO KLUKA A BASTA XD

Zase, opět...zastřelte mě lidi!!!

31. prosince 2009 v 18:00 | Christy 退屈した Winchester
zase jsem beznadějně zamilovaná...XD
se mnou je to fakt těžký, hlavně pro mě XD
stejně z toho zase nic nebude...jako vždycky ;P
ale já prostě nemám na to ho oslovit...
ale to je jedno za měsíc to zase vyprchá...teda aspoň doufám...
jinak samozřejmě přeju

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK,
HODNĚ ZDRAVÍ, ŠTĚSTÍ, LÁSKY,
STRAŠNĚ MOC SKVĚLÝCH KAMARÁDŮ A ÚŽASNÝCH ZÁŽITKŮ,
TU PRAVOU LÁSKU
A ÚSPĚCHY VE ŠKOLE ČI V PRÁCI
PŘEJE
Christy 退屈した Winchester

Uf...

30. prosince 2009 v 14:25 | Christy 退屈した Winchester
Včera jsme byly se ségrou v Bně nakupovat :D.
Ve ři už jsem nemohla došlápnout na patu, ak jsme pořád někde chodily :D.
Byly jsme ve městě (konečně jsem si všimla toho velkýho nápisu Terranova XD) a pak ještě ve Vaňkovce v knihkupectví, kde jsem si koupila tři knížky ze série Cherub, ale samozřejmě se muselo něco pokazit, to bych to nebyla já XD.
Doma jsem měla druhej díl série Cherub a chtěla jsem si koupit první, ale uviděla jsem tam ještě alší dvě knížky z série, tak jsem je vzala taky a nekouklase, kolikátej je to díl, takže mám doma první, druhej, třetí a pátej XD, jako ještě budu muset sehnat ten čtvrtej díl XD.
Jinak jsem si koupila ještě sukni a rifle, páč už jsem ňáky normální modrý rifle potřebovala (mám jenom černý a takový tmavý XD).
Asi v pet jsem si sedla k počítači a myslela jsem, že je tak osm, ale ona už byla půlnoc XD, tak jsem šla spát XD. No teda...spát jako číst si XD. Přečetla jsem celou první knížku a zjistila, že už jsou čtyři ráno XD, tak jsem se teda definitivně rozhodla jít spát XD a asi před dvaceti minutama jsem byla donucená vstát XD. Jako takový vzbuzení, že vám ségra vběhne do pokoje a řve na vás ,,Magdo, poď na oběd!,, tak to vás probere zaručeně XD.
Přišla jsem nahoru do kuchyně a mamka na mě: ,,proč tak vzdycháš?,, ,,já jsem teď vstala,, ,,aha, já jsem myslela, že si čteš,,
No jako boží probuzení XD.
Teď sedím u počítače a mám oběd k snídani XD a přemýšlím, že zase půjdu do postele XD.

25. prosince 2009 v 20:19 | Christy 退屈した Winchester
Hm...tak jakože jsem dostala noťas a dneska jsem ho dala bratrancovi, aby mi tam nainstaloval Windows 7, protože tam ještě nebyl nainstalovanej žádnej operační systém...bratranec se na to podíval, začal instalovat a objevilo se, že je něco špatně s ňákým káblem a ještě s něčím, takže ho asi pudeme reklamovat XD.
Dneska kolem čtvrté odpoledne jsme dojely od babičky, ségra zapne počítač, chvilku hraje the sims a najednou BLIk a počítač nejede XD, ségra se urazila a odešla XD, tak jsem přišla, koukla se na to a co bylo? jenom trochu vytaženej takovej ten hlavní kábel XD, tak jsem to rozjela a od té doby jsem na počítači já XD.
Taky jsem dneska viděla tu ,,pohádku,, Hvězdný prach a je to úžasný :D. Nádherný efekty, skvělý herci, vtipný scény, no prostě skvělý XD.
teď jdu obejít sbénka, páč mě zajímá, co jste dostali k Vánocům :D.

Yep

21. prosince 2009 v 16:19 | Christy 退屈した Winchester
Dneska jsme byly nakupovat ve Vaňkovce XD, lol, chtěla jsem jít do města, ale nee, my musíme do Vaňkovky, kde se nedalo ani šlápnout, fronty byly asi dvacet metrů a pořádně tam nic neměli...
Ale na druhou stranu dostanu na Vánoce svetr za pětistovku z Terranovy, pak tričko s dlouhým rukávem z New Yorkeru a jedno tričko s krátkým rukávem z Kenvela...Není to teda moc věcí, ale nadruhou stranu dostanu notebook, takže se to vyváží ;D. Taky dostanu peníze od tatky a od dědy a od babičky XD, takže se po Vánocích půjde nakupovat XD.
Jinak mě napadlo téma na další knížku XD, takže ty dvě předtím asi vážně nedokončím XD, nechcete je někdo dopsat? XD
No nic, já pádím, stejně mě to poslední dobou moc nebaví..ikdyž nejspíš tady přibude plno grafiky, protože mě chytla kreativní nálada XD

WTF?

19. prosince 2009 v 0:49 | Christy 退屈した Winchester
Do pi*e, ku*va, jako tohle mě pěkně štve...celej den čekám, až se teda konečně objeví novej design, nastavovala jsem ho aspoň pětkrát a niiiic. Potřebuju změnit menu, teda už jako je změněný, jenom se to ukazuje furt při starým...
doufám, že se objeví aspoň tenhl článek, protože ten posledníse objevil až po pár hodinách...
Poslední dobou má blog.cz spoustu problémů...
Ale ne, nebudu to řešit, prostě půjdu spát a budu doufat, že zítra bude všechno v pořádku...
Jinak na zítra přichystám pár nových rubrik o pár nových anime a taky o apokalypse XD (trošku mě to posedlo) a pokusím se to tady zpřehlednit, dodělat a přidat všechno k anime.
PS.: omlouvám se, že neposílám nic do grafických soutěží, ani nevím proč, prostě je to celý ňáký divný :/
PPS.: vsadím se, že až zveřejním tenhle článek, tak se ten design objeví, přesně jako ten minulej...anebo radši nee XD
PPPS.: samozřejmě se ten design ukázal těsně před zveřejněním, prostě zákon schválnosti toto...jenom ty poslední úpravy zase nepůjdou udělat, takže asi nic nepřečtete, protože to nepjde vidět XD
PPPPS.: teď zase zmizel, no co to je??????? a zase se ukázal...už mě to vážně štve

Ding dong

17. prosince 2009 v 12:17 | Christy 退屈した Winchester
Moje nadpisy jsou čím dál blbější, ale což ;D.
Právě jsem se inspirovala na blog.blog.cz a založila jsem ségře blog k Vánocům XD. Hodím tam miliony obrázků Bleache a nějaký věci co má ráda a budu spokojená XD.
Kdyžtak blog najdete tady: gabi-kuchiki.blog.cz ;)

Huh..

16. prosince 2009 v 16:54 | Christy 退屈した Winchester
bliju XD.
Jinak jsem asi nemocná, takže jsem doma ;).
 
 

Reklama