Tell The Truth - 1. kapitola

29. října 2009 v 10:19 | Crispy-chan |  Tell The Truth
,,Řekni pravdu!"řval na mě a já se strašně bála.
,,Ja-ja-jakou pravdu?" třásla jsem se, protože jsem netušila, co po mně ten chlap chtěl.
Pak mi to došlo, musel být nějakej feťák, kterýho znala matka, nejspíš její novej přítel. Ikdyž ani bych neřekla přítel, spíš jí dodával drogy za sex.
Tohle mě vždycky naprosto znechucovalo.


Řekla jsem si, že se ho nesmím bát. Je to přece feťák. Jako moje matka... Sice mě mlátila, ale brzy se zhroutila a začala se mi omlouvat. Jednou dokonce vydržela být čistá jeden týden. V9m, není to moc, ale pro mě t byl týden klidu a míru. Matka byla zhnusená sama sebou, tak mi koupila novej notebook a na obědy jsme chodily k McDonaldovi. Pak se zase všechno zvrtlo. Matka přišla poprvé za život na třídní schůzky, kde se dozvěděla, že jsem nejlepší z ročníku.
Všichni se jí ptali, po kom jsem, kde pracuje a proč tam ještě nikdy nepřišla. Matka se z toho zhroutila. nebyla na to prostě zvyklá. Zase do toho spadla. Říkala jsem si, proč je taková a proč si kvůli tomu vylívá zlost na mně. Nepřišla jsem na to, ale nějak jsem se s tím smířila.
,,Asi chcete vědět, kde je matka, že? Stačí vejít dovnitř, dveře nejsou zamčené." řekla jsem vklidu tomu chlápkovi a on mě pustil, přičemž mě odhodil na zeď. Nejspíš jsem měla zlomenou ruku, ale na bolest jsem si po patnácti letech zvykla. Nikdy mě nikdo neutěšil, nepomohl do nemocnice. Starala jsem se sama o sebe. Možná proto jsem neměla žádné přátele. Bála jsem se, že se na mě taky vykašlou. jako všichni kolem.
Zvedla jsem se, oprášila a šla do nemocnice. Vždycky jsem dostala přes hubu, protože se matka bála, že ji nabonzuju policajtům. Ale já nebyla blbá. Sice měli v nemocnici značné podezření, ale já jse si hrála na nešikovnou holku, která je prostě naprosto nemožná. zatím mi to uvěřili...
Tentokrát už mi to ale nesežrali. Všimli si totiž modřin, který jsem měla od toho chlapa, kdysž mě tak pevně držel. Nerada jsem v nemocnici lhala, protože na mě byli strašně hodní.
Řekla jsem jim všechno...Příští ráno k nám přijela sociálka. Nevím, co tam dělali, protože jsem ležela v nemocnici. Jenom vím, že mi sbalili všechny věci, kterých jsem moc neměla, jenom nějaký starý oblečení a notebook, takže se nenadřeli. V nemocnici se se mnou bavili o všem, co jsem řekla doktorům a dospěli k závěru, že musím od matky. Protože jsem neměla jinou rodinu - otec byl ve vězení, tuším na doživotí a prarodiče jsem nikdy neviděla - tak mě poslali do dětského domova. Říkali, že se mnou nebudou žádné problémy, když jsem nejlepší z ročníku a nikdy jsem nic neudělala.
Šeredně se mýlili...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 WAmp_loWE WAmp_loWE | Web | 29. října 2009 v 10:27 | Reagovat

ahoj mas krásny blog

2 *MiSs*PaFlinQa* *MiSs*PaFlinQa* | Web | 29. října 2009 v 10:28 | Reagovat

Ahojky:)..Prosímte zahlasuj pro mne tady:http://roxy-so-mutch.blog.cz/0910/1-kolo-miss-2009  Jsem tam jako Pavlína Hlúpiková:)..Když chces diplík napíš na blog:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.